Czyszczenie kostki brukowej

W ostatnim czasie bardzo powszechne stało się układanie na terenie swoich nieruchomości kostki brukowej tradycyjnej granitowej oraz współczesnrj betonowej. To prosty sposób na wykończenie terenu wokół posesji czy parkingu przed siedzibą przedsiębiorstwa. Oba typy kostki brukowej jednakowo są narażone na zabrudzenia powstałe w wyniku usytuowania miejsca oraz stanu jego uzytkowania. Nie pielegnowana kostka traci swój blask, jest podatna na promienie słoneczne, oraz mrozu co niekorzystnie wpływa na jej kolor.

Czyszczenie kostki odbywa się specjalistycznym sprzętem pod bardzo wysokim ciśnieniem wody do poszczególnych cieżkich zabrudzeń np. (olej, ślady po oponach) dostosowujemy odpowiednia chemię.

Nasi klienci są pod wrażeniem tego jak może wyglądać ich kostka po naszej usłudze szczególnie kiedy ta,niebyła czyszczona już wiele lat. Najlepszy efekt widoczny jest na zdjęciach typu ''przed'' i ''po'' w galerii na naszej stronie oraz w aktualnościach z bieżących prac na Facebooku.

Czyścimy powierzchnie z:

Usuwanie zabrudzeń:

Czyszczenie obiektów:

Impregnacja kostki brukowej

Impregnacja kostki jest rownież bardzo ważna i często zapominbana przez klientów. Impregnacja wydłuża jej trwałość,zapobiega odpryskom, szczególnie w naszym klimacie.